اکتبر 23, 2021

اچ پی اقدام به ساخت لپ تاپی قدرتمند و محکم برای دانش آموزان

شرکت اچ پی لپ تاپی ساخته که به گفته ی خود استاندارد های نظامی را پشت سر گذاشته و میتوان آنرا برای مدارس ایده آل دانست. این لپ تاپ که ProBook x360 نام دارد، یک لپ تاپ تبدیل پذیر بوده که از ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری مناسبی برای مدارس برخوردار میباشد.

نمایندگی رسمی لپ تاپ اچ پی خاطر نشان کرده است که این لپ تاپ بر اساس استاندارد های نظامی ایجاد شده است و موفق به اخذ استاندارد MIL-STD-810G گردیده است. هیچ سازمانی وجود ندارد که بتواند مشابه با این محصول این استاندارد ها را پشت سر گذاشته باشدشرکت اچ پی خاطر نشان کرده که این لپ تاپ  حتی در صورتی که از روی میز های با ارتفاع بالا به زمین برخورد کند هیچ مشکلی متوجه آن نمیشود.

این محصول 11 اینچی وزنی برابر با یک لپ تاپ 13 اینچی دارد. کلید های این لپ تاپ در برابر ضربه های سنگین مقاوم میباشد و  حتی در برابر آن نیز مقاوم میباشد.

البته این لپ تاپ کمی بزرگتر و سنگین تر از لپ تاپ های معمول به نظر میرسد. این محصول یک صفحه نمایش 11 اینچی دارد ولی اندازه و وزن آن مشابه با یک لپ تاپ 13 اینچی میباشد.

 البته اچ پی ادعا دارد که این محصول باریک ترین لپ تاپ تبدیل پذیر بوده  که تا به امروز عرضه شده است.

به گزارش نمایندگی اچ پی این لپ تاپ همراه با نرم افزار مدیریت کلاس درس ارائه شده و دارای ویژگی هایی بوده که بازخورد مثبتی را از سوی اهالی آموزشی دریافت میکند. یکی از ویژگی های جالب این محصول این بوده که با روشن شدن وای فای، یک LED در پشت بدنه ی لپ تاپ روشن شده و به این طریق معلم میتواند متوجه شود که کدام دانش آموز در حال وب گردی و استفاده از اینترنت میباشد. جزئیات قیمت این لپ تاپ اچ پی هنوز مشخص نیست ولی به نظر میرسد این محصول به صورت مستقیم به مدارس فروخته شود.

گذاشتن یک نظر