اکتبر 23, 2021

GT72S Dominator Pro G شرکت MSI، اولین نوت بوک گیمینگ با قابلیت ردیابی حرکت چشم

کمپانی MSI به عنوان اولین و سردم دار برند گیمینگ در دنیا، همواره در تلاش برای جلب نظر کاربران خود بوده است و در همین راستا، فناوری های جدید و بروزی را به منظور ارتقای قابلیت های گیمینگ کاربران ارائه نموده است.

به گزارش “نمایندگی MSI” این شرکت تایوانی این بار اقدام به معرفی نوت بوک گیمینگ GT72S Dominator Pro G Tobii نمود که از فناوری ادغام یافته ی ردیابی چشم برای جلب توجه کاربران و تجربه ی لذت بخش بازی استفاده میکند. فناوری ردیابی چشم را میتوان سیر تکاملی بعدی در واسط های کاربری کامپیوتری دانست که میتوان آنرا به عنوان یکی از فناوری های مطرح در سال 2016 در نظر گرفت. Tobii به عنون سردم دار فناوری ردیابی چشم از MSI اقدام به توسعه ی یک فناوری ردیابی چشم برای 15 سال نموده است. MSI اولین شرکتی بوده که از این فناوری در نوت بوک های گیمینگ استفاده میکند. این فناوری که توسط Tobii توسعه یافته است، قابلیت تعامل واقعی و هیجانی را پیش روی گیمر ها قرار میدهد. حال با استفاده از این فناوری در “ام اس آی“، گیمر ها میتوانند حرکت های واقعی در بازی را مهار کرده و حتی با حرکت چشم اقدام به جابجایی شخصیت بازی و شلیک بنمایند. اجرای بازی های ویدئویی بر روی این نوت بوک به یک تجربه ی جدید برای گیمر مبدل خواهد شد

 

علاوه بر این کارشناسان نمایندگی MSI عنوان کردند  این فناوری از قابلیت Window hello نیز پشتیبانی میکند. با این فناوری کاربران میتوانند با  چهره ی خود، قفل صفحه ی ویندوز 10 را باز کنند و یک محیط فناوری ایمن تری را در زندگی خود تجربه کنند.

 

علاوه بر این موارد، GT72S Dominator Pro G Tobii   از MSI مجهز به پردازنده های هفت هسته ای نسل ششم ، پردازنده ی گرافیکی Nvidia Geforc GTX 980/980/M/97/M و چندین ویژگی خارق العاده ی دیگر میباشد. فناوری نمایشی G-SYNC شرکت Nvidia این اطمینان را داده که تصاویری با کیفیت نمایش شفاف تر پیش چشمان کاربر قرار خواهد گرفت.

بار دیگر شاهد هستیم که MSI صنعت گیمینگ را متحمل نمود و اولین نوت بوک گیمینگ را که مجهز به کیبورد مکانیکی میباشد ارائه داد. این نوت بوک میتواند فصل جدیدی در صنعت گیمینگ باشد.

گذاشتن یک نظر