اکتبر 23, 2021

MSI  مدعی ارائه ی اولین لپ تاپ های گیمینگ مجهز به قابلیت واقعیت مجازی میباشد

در روز سه شنبه شرکت MSI به عنوان یکی از غول های تولید سیستم های کامپیوتری خاطر نشان کرد که در حال حاضر این شرکت تنها برندی بوده که نوت بوک هایی با قابلیت واقعیت مجازی را ارائه نموده است.

ام اس آی خاطر نشان کرده است که یک آزمایشگاه واقعیت مجازی اختصاصی را در سال 2015  راه اندازی کرده است و در حال تحقیق و توسعه بر روی تجهیزات واقعیت مجازی بوده است و البته  برنامه های توسعه و طراحی نوت بوک های گیمینگ خود را نیز به طوری پیش میبرد که بتواند دستگاه های VR را بهینه سازی نماید. شرکت MSI جزئیاتی را نیز در خصوص اولین لپ تاپ حرفه ای مجهز به قابلیت واقعیت مجازی منتشر نموده است.

 

به گزارش نمایندگی MSI در حال حاضر 5 مدل از لپ تاپ های گیمینگ این شرکت برای بهره برداری از قابلیت واقعیت مجازی HTC Vive بهینه شده اند. این مدل ها عبارتند از: GT725 6QF Dominator Pro G، GT725 6QF Dragon، GT80S 6QF Titan، GT80S 6QF Titan و GTX80S 6QF SL hero. سه مدل اول مجهز به پردازنده های گرافیکی GTX980 جی فورس شرکت Nvidia بوده و دو مورد دیگر از پردازنده های گرافیکی GTX980 در مد SLI بهره میبرند.

به عنوان مثال،  GT725 6QF  از پردازنده های نسل ششم هفت هسته ای شرکت اینتل و 64  گیگابایت حافظه ی اصلی از نوع DDR4-2133، 8   گیگابایت حافظه ی ویدئویی، فناوری اختیاری G-Sync، هارد درایور 2.5 اینچی و اسپیکر های داخلی بهره میبرد. از دیگر ویژگی های آن میتوان به شارژر بی سیم، بلوتوث نسخه ی 4.1، پورت USB3.1 نوع C، پشتیبانی از پورت Thunderbolt و غیرهین دستگاه MSI برای ا اشاره کرد.

 

گذاشتن یک نظر