اکتبر 23, 2021

MSI وزن 2 پوندی با پشتیبانی از قابلیت واقعیت مجازی

MSI قصد داشته تا از خط تولید جدید ماشین های گیمینگ پورتال خود در نمایشگاه Computex در هفته ی آینده در تایوان رونمایی کند. این خط تولید حداقل شامل سه لپ تاپ گیمینگ جدید، چندین سیستم رومیزی و یک سیستم جدید گیمینگ با پشتیبانی از فناوری vr ( واقعیت مجازی ) میباشد.

سیستم BackPack شرکت MSI

آیا قصد خرید یک سیستم کامپیوتری قدرتمند برای پشتیبانی از سیستم واقعیت مجازی را دارید ولی نمیدانید که چه محصولی  را انتخاب کنید؟ BackPack شرکت MSI بهترین گزینه برای شما خواهد بود.به نقل از این شرکت، این سیستم مجهز به پردازنده ی مدرن هفت هسته ای اینتل و پردازنده ی گرافیکی GTX980 شرکت NVIDIA میباشد.به گزارش نمایندگی ام اس آی حتی در صورتی که قصد بردن کامپیوتر تان را همراه با خود نداشته باشید ولی میتوانید این سیستم را به آسانی در منزل جابجا کنید چرا که نباید هیچ نگرانی در خصوص سیم کشی های کامپیوتر و اتصال آن به هدست های واقعیت مجازی داشته باشید.

 

جالب اینکه MSI تنها شرکتی بوده که تصمیم به بکار گیری سیستم VR در طی چند ماه اخیر در محصولات خود نموده است.

 

 سیستم GS63 Stealth Pro  شرکت MSI

نظر به اینکه چندین سیستم گیمینگ مختلف توسط این شرکت در نمایشگاه Computex ارائه خواهد شد، GS63 Stealth Pro را میتوان یکی از آن دسته محصولاتی دانست که نظر همه را به دلیل طراحی بسیار فشرده ی خود به خود جلب خواهد کرد.

به نظر از MSI، وزن این محصول 4.2 پوند و 0.7 اینچ ضخامت داشته و از پردازنده های هفت هسته ای 6700HQ  اینتل و پردازنده ی گرافیکی GTX970 شرکت NVIDIA بهره مند میباشد.

این شرکت، این محصول را سبک ترین لپ تاپ گیمینگ دنیا معرفی کرده است.

سایر سیستم های گیمینگ MSI

همچنین این شرکت قصد داشته تا از آخرین نسخه از سیستم گیمینگ رومیزی Vertex خود، لپ تاپ های گیمینگ GT73، GT83 و GS73 رونمایی کند و همچنین از چندین مادربرد، کارت گرافیکی و سیستم های رومیزی که از فناوری های گرافیکی مدرن استفاده میکنند رونمایی کند.

گذاشتن یک نظر